Papaya vietnamská reštaurácia BratislavaPapaya vietnamská reštaurácia BratislavaPapaya vietnamská reštaurácia BratislavaPapaya vietnamská reštaurácia BratislavaPapaya vietnamská reštaurácia BratislavaPapaya vietnamská reštaurácia Bratislava

Reštaurácia Papaya - to najlepšie Pho a iné vietnamské špeciality. Sme pripravení na vašu návštevu, objednávky - osobný odber a donášky.

Denné menu na tento týždeň

Denné menu Papaya

PONDELOK 27.06

Zahustená kuracia polievka ▪ Kura na karí - PIKANTNÉ ▪ Sójová omáčka ▪ Čerstvý mix šalát ▪ Jazmínová ryža ▪ ALERG.6,7
5,90 €
Obj. čislo: pondelok

Denné menu Papaya

UTOROK 28.06

Kurací vývar s paradajkou ▪ Hovädzie s brokolicou ▪ Sójová omáčka ▪ Čerstvý mix šalát ▪ Jazmínová ryža ▪ ALERG.6
6,60 €
Obj. čislo: utorok

Denné menu Papaya

STREDA 29.06

Kurací vývar so sklenenými rezancami ▪ Bravčové s pekingskou kapustou ▪ Sójová omáčka ▪ Čerstvý mix šalát ▪ Jazmínová ryža ▪ ALERG.6
5,90 €
Obj. čislo: streda

Denné menu Papaya

ŠTVRTOK 30.06

Pikantný kurací vývar s cuketou ▪ Kura so zeleninou ▪ Sójová omáčka ▪ Čerstvý mix šalát ▪ Jazmínová ryža ▪ ALERG:,6
5,90 €
Obj. čislo: štvrtok

Denné menu Papaya

PIATOK 01.07

Krabia polievka s cuketou ▪ Hovädzie s hubami #9642; Sójová omáčka ▪ Čerstvý mix šalát ▪ Jazmínová ryža ▪ ALERG. 4,6
6,60 €
Obj. čislo: piatok

Top ponuka

Šaláty

4. Šalát so sklenenými rezancami Mién Tron

Ľahké bezlepkové jedlo mimoriadne vhodné najmä na teplé dni. Sklenené rezance s čerstvou zeleninou, arašídmi, vyprážanou šalotkou a mäsom alebo darmi mora. Vegetariánska verzia bez mäsa.
7,50 €
Obj. čislo: 4

Rolky (jarné a letné)

5. Letné (čerstvé) rolky Nem Cuón

Ľahké bezlepkové letné závitky - šalát, koriander, slíže z vaječnej omelety, plátky mäsa a krevety, varené ryžové rezance, zabalené do ryžového papiera. Máte na výber aj náplň z lososa alebo vegetariánsku verziu.
5,60 €
Obj. čislo: 5

Jedlá z tofu

3. Jedlá z tofu Dau Phu

Vyberte si z tofu na tri spôsoby - v paradajkovej omáčke, s dusenou zeleninou alebo na karí.
5,60 €
Obj. čislo: 3

Iné hlavné jedlá

14. Karí - Ca Ri

Špecialita z Južného Vietnamu a iných krajín Južnej Ázie je kombináciou zeleniny a mäsa / kreviet v červenej curry paste so zjemňujúcim kokosovým mliekom. Vegetariánska verzia bez mäsa.
5,30 €
Obj. čislo: 14

Iné hlavné jedlá

16. Chrumkavé kura alebo kačica - Ga / Vit Gion

Do zlatista vypražené kúsky jemného mäsa, marinované v špeciálnej zmesi korenia. Najlepšie chutia s ryžou a ostro-sladkou omáčkou alebo sójovou pastou.
5,30 €
Obj. čislo: 16

Polievky (soup)

2. Vietnamská polievka Pho

Vietnamská rezancová polievka (bezlepková) Phở (čítaj Fo) je na zozname 50 najchutnejších jedál sveta. Táto rezancová polievka sa skladá zo silného vývaru s mäsom alebo bez mäsa, s ryžovými rezancami, zelenou cibuľkou a koriandrom.
6,90 €
Obj. čislo: 2

Polievky (soup)

7. Rezancová polievka na hueský spôsob Bún Hué

Veľká misa plná hovädzieho vývaru s výraznou vôňou citrónovej trávy a varených tenkých ryžových rezancov. Podáva sa s miskou byliniek.
7,50 €
Obj. čislo: 7

Rezance

13. Juhovietnamské rezance Bún Bo Nam Bo

Ďalšie obľúbené jedlo, a to nielen u južných Vietnamcov. Rezance BÚN BÒ NAM BỘ sú sýte a plné farieb aj rôznych chutí. Podávajú sa s jarnou rolkou. K dispozícii sú mäsité aj vegetariánske verzie.
8,00 €
Obj. čislo: 13

Alergény v potravinách

1. Obilniny obsahujúce lepok t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody; 2. Kôrovce a výrobky z nich; 3. Vajcia a výrobky z nich; 4. Ryby a výrobky z nich; 5. Arašidy a výrobky z nich; 6. Sójové zrná a výrobky z nich; 7. Mlieko a výrobky z neho; 8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové a queenslandské orechy a výrobky z nich; 9. Zeler a výrobky z neho; 10. Horčica a výrobky z nej; 11. Sezamové semená a výrobky z nich; 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l; 13. Vlčí bôb a výrobky z neho; 14. Mäkkýše a výrobky z nich

Hmotnosť mäsovej zložky jedál je uvedená v surovom stave.